•  

O nas

Stacja kontroli pojazdów M&M w Kolsku!

Serwis M&M to 15 lat doświadczenia w zakresie okresowych badań technicznych pojazdów. Nasza kadra diagnostów, doświadczenie, nowoczesne urządzenia diagnostyczne, a także miła i sprawna obsługa są gwarancją najwyższej jakości usług M&M.

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty naszej stacji! W stacji diagnostycznej M&M przeprowadzamy okresowe przeglądy pojazdów. Motoryzacja jest pasją naszych pracowników, co gwarantuje profesjonalną diagnostykę pojazdów.

Wszystkie czynności, wykonywane przez diagnostów w trakcie badania technicznego, reguluje ustawa z dnia 18.09.2009 – Dz. U. nr 155 poz. 1232 – a realizowane badania techniczne rejestrowane są w systemie elektronicznym.

Kiedy należy wykonywać przeglądy?

Częstotliwość przeprowadzania przeglądów zależy od tego, ile lat użytkowany jest dany pojazd. W przypadku nowego auta należy zadbać o to, aby wykonać go nie później niż po 3 latach od daty jego zakupu. Jeśli jesteśmy użytkownikami samochodu już co najmniej 5 lat, wówczas zalecane jest coroczne wykonywanie przeglądów. Pamiętajmy, że jest to bardzo ważna kwestia, która przyczynia się zarówno do naszego bezpieczeństwa, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Zachęcamy do wykonywania przeglądów w naszej stacji, w której w parze z wysoką jakością usług, idą atrakcyjne ceny.

Czekamy na Państwa zlecenia już dziś!

Stacja diagnostyki pojazdów M&M – solidny partner!

Serdecznie zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów w Kolsku. Jednocześnie dziękujemy wszystkim naszym stałym Klientom za zaufanie i sympatię. Wierzymy w dalszą współpracę z Państwem, stale doskonaląc się, aby nasze usługi (np. geometria kół, badanie amortyzatorów, przeglądy rejestracyjne i in.) były na najwyższym poziomie.

Gwarancja jakości:

  • zawsze dotrzymujemy ustalonych z klientem terminów realizacji zlecenia,
  • zapewniamy konkurencyjne ceny, a przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty,
  • służymy fachowym doradztwem,
  • posiadamy wiele referencji oraz certyfikatów, które świadczą o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu
    w każde powierzone zlecenie
  • dysponujemy nowoczesnym sprzętem (niezawodną linią diagnostyczną i urządzeniami), co umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie,
  • realizujemy zlecenie powierzone nam zarówno przez Klientów indywidualnych, jak i firmy,
  • zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy dbając o świadczenie usług na najwyższym poziomie, stale zwiększają umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
  • podczas wykonywania badań technicznych dbamy o każdy szczegół.

mechanik

 

mechanik